Close
Grozā nav preču
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Abonēšana:

Līzings

Mūsu vietnē Jūs varat aizpildīt un iesniegt kredīta pieteikumu, lai iegādātos mūsu veikalā preces, kuru cena pārsniedz 49,- Ls. Aizdevumu sniedz InCREDIT GROUP.

Kredītu un līzinga kompānija SIA InCREDIT GROUP ir reģistrēta 2010.gada 16.jūlijā. Kompānija ir saņēmusi Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pateicoties plašam un izdevīgam kreditēšanas pakalpojumu spektram,  InCREDIT GROUP īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā.

Sākot ar 2010.gada septembri, InCREDIT GROUP piedāvājumu klāstā ir dažāda veida ātrie kredīti, aizdevumi bez ķīlas gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Tieši kredītu piedāvājumu dažādība ir būtiska uzņēmuma priekšrocība, jo tas spēj saviem klientiem sniegt tikpat kā neierobežotas aizdevuma saņemšanas iespējas dažādām vajadzībām par visizdevīgākajām procentu likmēm.

Viens no galvenajiem InCREDIT GROUP uzdevumiem ir būt vispieejamākajiem saviem klientiem, lai klienti jebkuru no kredītu veidiem varētu nokārtot ērti un ātri. Kompānija nodrošina ne tikai īstermiņa un ilgtermiņa naudas ātros aizdevumus internetā, bet arī izdevīgus patēriņa kredītus precēm un pakalpojumiem, kā arī auto līzingu vai ātru kredītu auto iegādei, ko iespējams nokārtot jebkurā kreditēšanas centrā visos Latvijas reģionos vai pie mūsu sadarbības partneriem visās lielākajās Latvijas pilsētās. InCREDIT GROUP regulāri rīko arī dažādas bezprocentu kredītu akcijas.

Plašāk raksturojot, mēs piedāvājam ērtus un izdevīgus kredītus mēbelēm, sadzīves tehnikai, mobilajiem telefoniem, izglītībai, medicīnas pakalpojumiem, tai skaitā stomatoloģijai, tūrisma ceļojumiem, automašīnas iegādei, dažādiem steidzamiem maksājumiem un citu mērķu apmaksai.

Jāpiebilst, ka līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no lielākajiem veiksmīgas darbības balstiem ir tās līdzīpašniece - Rietumu Banka (51%) ar savu pieredzes mantojumu, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā un viena no pirmajām Latvijas privātajām bankām ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Baltijas, Eiropas un NVS valstīs - ar pārstāvniecībām Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Francijā un Rumānijā.

8 galvenie iemesli InCREDIT GROUP pakalpojumu izvēlei

Kopsavilkumā minēsim svarīgāko, kāpēc izvēlēties kredītu kompāniju InCREDIT GROUP par savu sadarbības un uzticības partneri:

  • patērētāju kredīti dažādām vajadzībām ar visizdevīgākajām procentu likmēm;
  • naudas, preču un pakalpojumu aizdevumi no 50Ls līdz 3000Ls, ar termiņu no 30 dienām līdz 3 gadiem;
  • auto līzings no 1001 Ls līdz pat 15000 Ls, ar termiņu līdz 5 gadiem;
  • regulāras akcijas, kuru laikā ir pieejami bezprocentu patēriņa kredīti;
  • iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (2 nedēļu robežās);
  • ērti sasniedzama visā Latvijā;
  • īpašie piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem;

  Svarīgi - par ātrāk apmaksātu kredītu soda nauda nav jāmaksā.