Eholote Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

CHIRP+ 2
350 €
gab.

Makšķerējiet kā nekad iepriekš ar teicamu dzidrumu un nepārspējamu precizitāti, ko nodrošina CHIRP+ 2 apvienojumā ar Fish Deeper™ lietotni. Plānojiet, reģistrējiet un analizējiet savus makšķerēšanas ceļojumus un izveidojiet savas dziļuma kartes.

Neticama mērķu dalīšana un nepārspējama dziļumu precizitāte

Ar 1 cm mērķu dalīšanu jūs varēsiet viegli atrast mērķa sugas pat ēsmas zivju barā vai izsekot vissmalkāko pievilinātāju vertikālās makšķerēšanas laikā. Virsmas traucējumi un trokšņi ir minimāli, tāpēc varat sagaidīt precīzus sonāra rādījumus ļoti seklā ūdenī un noteikt zivju atrašanās vietu pat 15 cm attālumā no ūdens virsmas. Tajā pašā laikā varēsiet atšķirt zivis, kas mīt ūdenstilpē pat 100 m dziļumā.

Iespaidīgs izmešanas diapazons un ērta pārnēsājamība

Deeper CHIRP+ 2 ir jauns Wi-Fi modulis, kas nodrošina labāku un stabilāku savienojumu sliktos laikapstākļos līdz 120 m. CHIRP+ 2 teicami savienojas ar jūsu viedierīci, izmantojot paša Wi-Fi, tāpēc jums nav nepieciešami mobilie dati vai interneta savienojums. Tā nelielais izmērs un svars ļauj to ērti ievietot makšķerēšanas piederumu kastē un pat kabatā.

3 staru frekvences

Atklājiet zivju uzturēšanās vietas ātrāk, pārmeklējot zonu ar platā leņķa staru, 47° (100 kHz). Izmantojiet vidējā leņķa staru, 20° (240 kHz), uzkavējoties atrastajā vietā. Bet mērķa sugu apskatei izmantojiet ļoti detalizēto 7° (675 kHz) šaurā leņķa staru.

Ātras uzlādes jaudīgs akumulators

Pateicoties jaudas optimizācijai un pielāgotām tehnoloģijām apvienojumā ar papildu 37% akumulatora tilpumu, Deeper CHIRP+ 2 tagad var darboties līdz pat 15 stundām un tā svars ir tikai par 2 gramiem lielāks, padarot to neticami jaudīgu, tomēr viegli pārnēsājamu. Ar ieslēgtu enerģijas taupīšanas režīmu ir iespējams sasniegt līdz 20 stundu darbības laiku. Uzlāde līdz 100% notiek 2 stundu laikā.

PRECES PARAMETRI

Materiāls ABS korpuss, titāna ieliktņi
Sonāra veids 3 frekvenču CHIRP - šaurs CHIRP 675 kHz (konusa leņķis 7°), vidējs CHIRP 240 kHz (konusa leņķis 20°), plats CHIRP 100 kHz (konusa leņķis 47°)
Mērķu dalīšana 1 cm šaurs Chirp, 2.4 cm vidējs Chirp, 2.4 cm plats Chirp
Dziļuma diapazons 15 cm – 100 m
Sonāra skenēšanas ātrums Līdz 15 sekundē
Sonāra režīmi Krasta, Laiva, Ziemas makšķerēšana, Ēsmas laiva, Rādīt tikai skenēšanu, Tikai skenēšana (bez GPS)
Temperatūras sensors Integrēts temperatūras sensors (precizitāte 0,2°C)
Darba temperatūra -20°C līdz 40°C / -4°F līdz 104°F
GNSS (atbalstītās globālās pozicionēšanas sistēmas) GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
Darbības laiks Ar IESLĒGTU GPS līdz 9 stundām, ar IZSLĒGTU GPS līdz 15 stundām
Uzlādes tehnoloģija Ātrā uzlāde, 80% 60 minūtēs, 100% 110 minūtēs
Iekšējais akumulators Litija jonu, 3,8 V atkārtoti uzlādējams, 1300 mAh
Strāvas adapteris (nav iekļauts komplektā, ieteicams) Ieeja 110 V/220 V, izeja Micro USB, 5 V 2 A
Savienojuma veids Wi-Fi
Savienojuma diapazons Stabils savienojums līdz 120 m 
Krāsa Tuksneša smiltis
{if } {/if}